Arobalance naturalnym lekarstwem na problemy ze snem

0
163
Arobalance na problemy ze snem

Miewasz problemy z zasypianiem, ale nie chcesz zażywać kolejnej tabletki? Męczą Cię nieprzespane noce, gdy tylko przekręcasz się z boku na bok? Jeśli walczysz z bezsennością i szukasz naturalnych sposobów na pozbycie się jej, pomóc Ci może Arobalance.

Nieprzespane noce mogą prowadzić nie tylko do zmęczenia, ale też być bezpośrednią przyczyną stresu. Poirytowanie z kolei wpływa nie tylko na nas, ale też na osoby w naszym najbliższym otoczeniu. Poważniejsze skutki bezsenności to: mniej sprawna pamięć, wzrost wagi, zwiększenie ryzyka zachorowania na raka i depresję, a także zwiększenie ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu.

Czym może skutkować przyjmowanie tabletek nasennych?

Brak snu może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Tabletki nasenne nie są dobrym i najzdrowszym rozwiązaniem. Zażywanie tabletek może mieć skutki uboczne i chcąc pozbyć się jednej dolegliwości, w efekcie przysparza się nowych kłopotów zdrowotnych. Do częstych skutków ubocznych połykania tabletek nasennych należą: bóle głowy i mięśni, zaparcia, biegunka, suchość w jamie ustnej i trudności z utrzymaniem równowagi. Istnieje też ryzyko, że mogą wystąpić poważne reakcje alergiczne.

Czym jest Arobalance?

Arobalance to zapach od Air Aromy, który w sposób udowodniony naukowo łagodzi stres. Jego formuła to wynik dziesięciu lat badań australijskich naukowców – specjalistów biomedycyny – nad sposobami zmniejszania niekorzystnych skutków przewlekłego stresu. Zapach jest w 100% naturalny – składniki pochodzą z ekstraktów z zielonych roślin. Arobalance zawiera trzy aktywne ekstrakty roślinne o lekkim zapachu przypominającym świeżo skoszoną trawę i zielone liście.

Jak Arobalance wpływa na sen i stres?

Gdy rozpyla się Arobalance, redukuje się skutki długofalowego i przewlekłego stresu. To z kolei daje korzyści naszym siłom witalnym. Aby jakość snu była lepsza, wystarczy spryskać zapachem pościel. Arobalance nie wpływa negatywnie na fazę snu głębokiego, dzięki czemu następnego dnia nie jesteśmy senni.