czwartek, 7 lipca, 2022
Google search engine

Bo w tych zapachach tkwi siła

Jaki zapach natychmiast doda Ci energii? Który aromat wyrwie z nostalgii, a który okaże się najlepszym afrodyzjakiem? Poznaj listę kolejnych zapachów, które mogą zdziałać cuda.

Cytrusy pomogą tym, którzy ciągle narzekają na brak energii
Jeżeli szukasz sposobu na ożywienie, nie sięgaj automatycznie po kawę. Zamiast niej zdecyduj się na owoce cytrusowe. Cytryny i pomarańcze to nie tylko dawka witaminy C. Wystarczy je powąchać, by od razu naładować się pozytywną energią.

Wanilia wspomoże tych, którym doskwiera depresja
Może i na pierwszy wdech wanilia wyda Ci się mdła. Jednak jest w niej coś, co zwiększa poziom szczęścia. Badanie opublikowane w 2004 roku dowiodło, że wdychając zapach wanilii, uczestnicy eksperymentu odczuwali radość i byli bardziej zrelaksowani. Wyniki porównywano na skali emocji – od radości przez apatię i rozdrażnienie.

Dynia może być dobra dla tych, którzy poszukują afrodyzjaków
Czy pomyślałeś kiedyś, że niepozorna dynia może Ci pomóc w sprawach sercowych? Jak się okazuje, zapach dyni jest niezwykle intrygujący dla płci męskiej. Badanie przeprowadzone przez Organizację The Smell & Taste Treatment and Research Foundation wykazało, że 40% ankietowanych mężczyzn pozytywnie reaguje na zapach dyni.

Aromasens.pl
Aromasens to vortal informacyjny bazujący na wiadomościach z zakresu marketingu zapachowego – nowoczesnej gałęzi marketingu opartej na uniwersum zapachów.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments