poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Google search engine
Strona głównaZapachy do ciastkarni czyli o niezwykłym działaniu aromatówJak pachną życiowe rozczarowania? Rzuć nosem na te świeczki

Jak pachną życiowe rozczarowania? Rzuć nosem na te świeczki

Odwołane wakacje. Odmowa z uczelni. Przytłaczające długi. Świeżo podpisane papiery rozwodowe. Zakończenie przyjaźni. Jak one pachną? Zapal świeczkę, a poznasz tę tajemnicę.

Przyznajmy to. Nie wszystko w życiu wychodzi. Raz się jest na wozie, raz pod wozem. Raz wraca się z tarczą, innym na tarczy. Czasami uderza Cię świeży powiew morskiej bryzy. Woda delikatnie otula Twoje stopy, by za moment miał wyskoczyć z niej malutki krab i ugryźć Cię w duży palec. Czy takie niefortunne zdarzenia zasługują na ich własny zapach? Pewna amerykańska firma twierdzi, że tak.

Zapach nieudanego małżeństwa
Seria dowcipnych świec powstała, by uchwycić i opakować w zapachy te najgorsze i najbardziej niezręczne życiowe momenty. Od nieudanego małżeństwa przez nieplanowaną ciążę do ostatnich świąt z babcią.

Smutek i odrzucenie mogą ładnie pachnieć
Twórcy kolekcji świeczek nadają smutkowi i odrzuceniu fantastyczne zapachy. Przynoszą one wiele dobrego w momencie, gdy Ty pamiętasz o tych złych chwilach. Przypominają, by nie robić tego ponownie.

Świece są przyjazne dla środowiska, bo składają się w 100% z soi. Spalają się równomiernie. Po wypaleniu się świecy zostaje słoik, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Ponadto zawsze będzie Ci przypominał, że koniec końców nieprzyjemne życiowe doświadczenia zdarzyły się w jakimś celu, a Ty wyszedłeś na prostą.

Idealna świeczka dla uzależnionych od portali społecznościowych
Flick Candles przejmuje i oprawia w zapachowe świece najbardziej dziwaczne życiowe historie, jak chociażby wyrzucenie kogoś z listy znajomych. Zdarzyło Ci się już coś takiego? Szpiegowałeś profil kolegi, by dowiedzieć się, że już nie możesz przeglądać jego galerii zdjęć? Ta świeczka jest właśnie na takie chwile.

Aromasens.pl
Aromasens to vortal informacyjny bazujący na wiadomościach z zakresu marketingu zapachowego – nowoczesnej gałęzi marketingu opartej na uniwersum zapachów.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments