wtorek, 24 maja, 2022
Google search engine

Nowe oblicze Aroslim

Idealne urządzenie do aromatyzowania banków, salonów odzieżowych i mniejszych recepcji hotelowych? Smukłe, stylowe i eleganckie? Takie, które bezproblemowo roztoczy na sali oszałamiający zapach? To nowy/stary Aroslim marki Air Aroma.

Niedawno Air Aroma ogłosiła, że jedno z najpopularniejszych urządzeń – Aroslim – zyskało nowe oblicze. Co obejmują ulepszenia?

Zwiększona obsługiwana powierzchnia

Aroslim wyposażono w wiele nowych funkcji, w tym wentylator, który zwiększa ogólną wydajność urządzenia i lepiej rozpyla zapach na całej powierzchni. Obsługiwana powierzchnia wynosi teraz do 850 m3.

Dodatkowe ustawienia

Aroslim ma teraz więcej opcji, które umożliwiają użytkownikowi dostosowanie intensywności dyfuzji do otoczenia. Diody LED mają 2 kolory: jasny i ciemny niebieski. Kolory odzwierciedlają intensywność olejku. Barwa zmienia się z jasnego na ciemny niebieski, im wyższa siła aromatyzacji.

Zmiana wsadu do urządzenia

Aroslim do tej pory zasilały olejki o pojemności 250 ml. Urządzenie będzie działać teraz na wkład zapachowy (kartridż) o pojemności 250 ml.

Aromasens.pl
Aromasens to vortal informacyjny bazujący na wiadomościach z zakresu marketingu zapachowego – nowoczesnej gałęzi marketingu opartej na uniwersum zapachów.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments