Zapachy do piekarni, sklepów i na konferencje

Porady na wortalu aromasens.pl

Aromasens.pl jest wortalem informacyjnym powstałym w 2015 roku. Stworzono go z myślą o wszystkich tych, których interesuje bogactwo zapachów, tematyka marketingu zapachowego i aromaterapii. Z nami dowiesz się jak specjalistyczne zapachy do piekarni, ciastkarni lub kompozycje zapachów świątecznych wpływają na wybory konsumentów. Jak największe firmy globu przekuwają zastosowanie technik  marketingu zapachowego w wielki sukces. Tutaj uaktualnisz swoją wiedzę lub rozpoczniesz przygodę z zapachami i aromaterapią w oparciu o rzetelne artykuły, porady i ciekawostki. Z aromasens.pl odkryjesz tajemnice i sposoby wykorzystania marketingu zapachowego, znajdziesz naukowe tezy o węchu i zapachu, przeczytasz o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Oddasz się lekturze o eksperymentach, testach i badaniach naukowych.

Dzięki aromasens.pl będziesz wiedział, jak wpływać na zachowania klientów za pomocą zapachów. Jak poprawiać nastrój konsumentów. Zrozumiesz jaką siłę mają zapachy na weselach, konferencjach i innych dużych spotkaniach. Jak budować strategię marketingu zapachowego. Poznasz rozbudowany katalog zapachów – nie tylko tych naturalnych, ale ekstrawaganckich i unikalnych jak zapachy do piekarni o zniewalającej woni świeżego chleba, lodów waniliowych, a nawet pieniędzy. Zgłębisz ich zastosowanie w marketingu i medycynie. Przestudiujesz treści o psychologicznej roli zapachów i ich uwarunkowaniach kulturowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany aromatyzacją swojego domu, lokali biznesowych lub imprez zapraszamy do kontaktu – facebook.com/aromasenspl.