perfumowane dżinsy

Te dżinsy wyglądają jak zwykła, modna para spodni. Ciemne, dopasowane, precyzyjnie wykończone. To, co je wyróżnia to zapach. Malinowy.

Chcesz być modny i elegancki. Zrozumiała jest Twoja obawa przed utraceniem żywych kolorów Twojej ulubionej pary spodni. Przecież każda przygoda z pralką nadszarpuje coś z ich barwy. Teraz, dzięki cudom nauki, czynność prania możesz odłożyć w czasie.

Firma odzieżowa Naked & Famous wypuściła na rynek perfumowane dżinsy malinowe – idealny wariant dla panów, którzy wolą zamaskować niewygodny zapach znoszonych spodni, niż je uprać. Oparte są na technologii „podrap i powąchaj”. Dżinsy pachną za każdym razem, jak podrapie się materiał. Wszystko dzięki milionom zapachowych mikrokapsułek umieszczonych w tkaninie. Malinowy aromat utrzymuje się nawet po praniu. Pomysłodawcy zapewniają, że prali je co najmniej 5 razy, a dżinsy nadal świeżo pachniały maliną.

Firma ma w planie produkcję innych zapachowych dżinsów. Twórcy myślą o zapachu jabłka, banana, eukaliptusa, grejpfruta i mięty.

Zafascynowany możliwością posiadania dżinsów, których nigdy nie trzeba prać?