poniedziałek, 30 stycznia, 2023
Google search engine

Zapach miasta pamiątką z nieodbytej podróży

Ile razy wędrowałeś palcem po mapie po najdalszych zakamarkach świata? Odległy Nowy Jork? Fuzja antyku i nowoczesności Abu Dhabi? Dynamiczne i rozwinięte technologicznie Tokio? Tylko jeden klik dzieli Cię od zapachów tych miast.

The Scent of Departure, czyli zapach odlotu, to zapachy najbardziej spektakularnych miast świata uchwycone we flakoniku perfumy. Aura 20 wyjątkowych miast zamknięta w zapachowej buteleczce.

Zdaje się, że era „zapachu nowego samochodu” dobiega końca. Podobnie perfumy o aromacie MacBooka. Teraz nadchodzi czas butelkowanych zapachów miast. Zapakowanych w małe, czarujące flakoniki przypominające metki bagażowe.

Od dziś, żeby poczuć świeży zapach bzów w Central Parku, upajające perfumy przechodniów na Polach Elizejskich albo przyprawy rozchodzące się po bazarach Istambułu, nie trzeba wybierać się w wielogodzinną podróż samolotem. Wszytkie te aromaty związano w pojedynczych kroplach perfum.

Już za 45 dolarów możesz mieć u siebie zapach: Amsterdamu, Abu Dhabi, Berlina, Budapesztu, Paryża, Doha, Bali, Dubaju, Frankfurtu, Hong Kongu, Seulu, Istambułu, Keflaviku, Los Angeles, Londynu, Miami, Milanu, Monachium, Nowego Jorku, Rzymu, Singapuru, Tokio i Wiednia.

Aromasens.pl
Aromasens to vortal informacyjny bazujący na wiadomościach z zakresu marketingu zapachowego – nowoczesnej gałęzi marketingu opartej na uniwersum zapachów.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments