niedziela, 14 sierpnia, 2022
Google search engine

Zapachy na wiosnę od Air Aromy

Ostatnie dni i biały puch za oknami poddają w wątpliwość fakt, czy rzeczywiście mamy wiosnę. Skoro natura trochę przystopowała, trzeba się ratować na własne sposoby. Celebrację wiosny zacznijmy od pary ciepłych olejków zapachowych od Air Aromy.

Wiosnę czuć w powietrzu… Można by tak powiedzieć, gdyby nie szturm zimy. Jeśli matka natura robi sobie z nas żarty, trzeba stawić jej opór. Te olejki zapachowe to namiastka wiosennej, ciepłej pogody.

Cherry Blossom
Słodki, odświeżający i delikatny kwiatowy aromat. Idealny na wiosnę. W fiolce zamknięto nieskazitelne piękno kwiatu wiśni. Jest to zapach lekki i pociągający. Świeży aromat przypomina pierwsze wiosenne pąki. Nuty zapachowe „Cherry Blossom”:

  • nuta głowy – mandarynka, zielone liście,
  • nuta serca – brzoskwinia, purpurowa róża, kwiatostan magnolii, kwiat wiśni,
  • nuta bazowa – jaśmin, piżmo, drewno śliwkowe.

Ruby
Cudowna mieszanka kwitnącego jaśminu wielkolistnego (w Indonezji znanego jako melati), konwalii majowej, białego piżma i bursztynu. Świeży, kwiatowo-owocowy zapach. Uwielbiany przez wielu ze względu na jego podobieństwo do pięknie pachnącego bukietu. Nuty zapachowe „Ruby”:

  • nuta głowy – mandarynka, czarna porzeczka,
  • nuta serca – jaśmin wielkolistny, konwalia majowa,
  • nuta bazowa – bursztyn, białe piżmo.
Aromasens.pl
Aromasens to vortal informacyjny bazujący na wiadomościach z zakresu marketingu zapachowego – nowoczesnej gałęzi marketingu opartej na uniwersum zapachów.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments