niedziela, 14 sierpnia, 2022
Google search engine

Zapal sobie świeczkę o zapachu taśmy klejącej

Smrodliwe sery Cię nie odstraszają? Cieszy Cię zapach drogi po deszczu? A może przesiadujesz z nosem przytwierdzonym do taśmy klejącej, bo tak bardzo pociąga Cię jej aromat? Jeśli któraś z tych woni jest Ci bliska, świeczki o tych zapachach są właśnie dla Ciebie.

Były już zapuszkowane zapachy największych miast świata. Były ubrania perfumowane Whisky. Były świeczki o zapachu kosmosu. Teraz przyszła pora na świece pachnące taśmą klejącą, mokrą jezdnią, plastikową zabawką, skoszoną trawą i śmierdzącym serem.

Niedorzeczne? Dobór zapachów może dziwić, jednak pomysł i wykonanie zachwycają.

Grafik Albert J. Son stworzył kolekcję niekonwencjonalnych świec. Pakiet intrygujących zapachów spowitych kreatywnym opakowaniem. Dla osób celebrujących prostotę dnia codziennego. Dla osób o śmielszych nosach. Dla osób znudzonych tradycyjną wanilią, lawendą czy cynamonem. Komplet jego świec jest niczym źródło nostalgii – przywraca dawno utracone wspomnienia. Z kolei wzorzyste kartoniki podkreślają ujmującą naturę niecodziennych zapachów.

Son podchwycił koncepcję osobliwych świeczek od kolegów po fachu. Do tej pory można było cieszyć się świecami, które pachną Londynem bądź jedną z dzielnic Brooklynu.

Aromasens.pl
Aromasens to vortal informacyjny bazujący na wiadomościach z zakresu marketingu zapachowego – nowoczesnej gałęzi marketingu opartej na uniwersum zapachów.
RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments